13 грудня визначать переможців Рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2019

Дата публікації: ср, 12/11/2019 - 15:12

13 грудня о 19.00 в готелі «Hilton Kyiv» (бул.Шевченка, 30) розпочнеться Церемонія нагородження переможців Першого Всеукраїнського рейтингу юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS 2019, організованого компанією ЛІГААКОН.

За рішенням журі та за результатами онлайн-голосування у першому блоці за галузями права  вручатимуть дві нагороди в кожній номінації: кращій юридичній компанії та кращому юристу - персоналії. Виняток становить номінація «Комплексне юридичне обслуговування», в якій нагороду отримає один переможець – власне юридична компанія.

В третьому блоці, який відкриватиме  Валерій Решетняк, директор LegalTec бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН, вручатися буде одна нагорода у кожній номінації. 

У цьому блоці Церемонії - LEGAL INFRASTRUTURE нагороди отримають переможці – компанії та стартапи розробники рішень для юридичного ринку в номінаціях:

1.   КРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ

2.   КРАЩА CRM-СИСТЕМА ДЛЯ РОБОТИ З КЛІЄНТАМИ ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ

3.   LEGALTECH STARTUP РОКУ

Окрема номінація - МЕДІА ВИЗНАННЯ РОКУ  - справжній джокер, тому що вручатиметься на основі аналітичних даних медіа-поля за останній рік. За допомогою сервісу Semantrum визначать найбільш активну компанію, про яку більше всього писали та говорили.

В номінації «Медіа визнання року» нагороду вручатиме Тетяна Юрчишина, керівниця Бізнес-Лінії "Сервіси аналізу та моніторингу" компанії ЛІГА:ЗАКОН.

За задумом організаторів для цієї Церемонії флористи та дизайнери створюють в готелі «Hilton Kyiv» неповторну і водночас дуже затишну атмосферу дому для юристів та їх клієнтів, де завжди приємно зустріти друзів і колег.

З повною програмою заходу можна ознайомитися за цим посиланням - https://www.facebook.com/events/hilton-kyiv/liga-zakon-awards-2019/457417841490215/

За додатковою інформацією звертатися за телефоном – (050) 828-70-71 Ігор Халявінський – прес-служба LIGA ZAKON AWARDS

Схожі публікації

відео / фото