АНОНС! ІІІ Lviv Criminal Law Forum відбудеться 30 жовтня 2020 року

Дата публікації: пт, 09/11/2020 - 16:12

Восени 2020 року центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства, практичних дискусій, обміном правових позицій та успішних кейсів адвокатської практики, – стане Львів.
 
 Асоціація адвокатів України запрошує Вас відвідати західну перлину країни, поєднавши відпочинок на Прикарпатті з участю в найбільшому спеціалізованому форумі регіону – ІІІ Lviv Criminal Law Forum.
 
 Дата: 30  жовтня 2020 року (п'ятниця).
 Місце: Premier Hotel Dnister (м. Львів, вул. Матейка, 6).
 Час: 09:00 – 17:00.
 
 Спікери: ТОП-адвокати та досвідчені юристи, судді різних інстанцій, представники слідчих та правоохоронних органів, науковці та інші.
 
 Lviv Criminal Law Forumце платформа для висвітлення та обговорення тенденцій судової практики, обмін думками щодо стратегії та тактики захисту в кримінальних провадженнях, особливостях співпраці зі слідчими органами, в тому числі новоутвореними та міжнародними, а також можливість зустрітися з колегами та познайомитися з провідними адвокатами країни.
 
 Під час 3-х Сесій заходу ми поговоримо про таке:

- Безперервні реформи: плюси, мінуси, підводні камені

(Діяльність Конституційного Суду України як один із визначальних  векторів розвитку кримінального права та процесу. Обговорення практики та майбутніх конституційних провадженьРозширення повноважень Служби Безпеки України відповідно до нового законопроекту. Прогнози для адвокатівЧергова реформа прокуратури - знищення чи вдала реформа. Наслідки для кримінальних проваджень/  Проект Кримінального Кодексу України - кардинальна перебудова чи «косметичний ремонт)
 
 - Досудове розслідування. Проблемні аспекти та корисні поради.

(Використання різних видів судочинства як спосіб отримання доказів в кримінальному провадженні /Нові тенденції в призначенні перевірок в рамках кримінальних проваджень. Дії адвокатів/ Ініціювання слідчих дій стороною захисту/Судова практика діяльності слідчих суддів  ВАКС)

- Судовий розглядСтратегія захисту.

(Угоди в рамках кримінального провадження. Непередбачуваність судової практики/ Результати негласних слідчих дій. Підстави визнання недопустимим доказами. Судова  практика/ Виключення запису про розшук особи, покрокові дії/ Помилки сторони захисту в процесі - погляд зі сторони судді)

Осінній форум у Львовіце можливість дізнатися про останні зміни та тенденції практики, подискутувати про актуальне, «поглянути очима опонента» на кримінальний процес, відкрити для себе нові прийоми та засоби захисту клієнта, зустрітися з колегами та познайомитися з однодумцями.
 
 Генеральний партнер – АО «Arzinger»
 Експертний партнер – EQUITY Law Firm
 Професійний партнер   ЮФ «Gracers» 
 Партнер  АО «Лещенко, Дорошенко і партнери»
 
 Програма та реєстрація за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumy-i-zakhody/lviv-criminal-law-forum/

Маєте запитання?
 Звертайтесь:
 + 38 067 239 86 90
 forum@uaa.org.ua

Схожі публікації

відео / фото галерея