Арешт Балашова: адвокати оприлюднили нові докази фальсифікації справи (фото)

Дата публікації: чт, 09/30/2021 - 13:40

 

Головне управління ДПС у м. Києві на адвокатський запит надало інформацію, що станом на 27.09.2021 у Балашова Геннадія Вікторовича заборгованість по сплаті податків, зборів та інших загальнообов’язкових платежів не обліковується.

Про це написали у Фейсбук адвокати Балашова та оприлюднили відповідний документ.

Тим не менше, кажуть адвокати, з 16 вересня 2021 року очевидно невинувата особа утримується під вартою у сфабрикованій справі саме за несплату податків.

Наразі йде 11-й день голодування Балашова.

Зазначається, що о 10-40 мало відбутись засідання в Київському апеляційному суді з розгляду скарги на незаконну ухвалу про тримання під вартою але в черговий раз суддя Печерського районного суду Вовк С.В. не передав справу до апеляційного суду, через що розгляд скарги не відбувся, а Балашов Г.В. продовжує незаконно перебувати під вартою.

Ухвала судді Константінової К.Е., якою було визначено розмір застави Балашову Г.В. в сумі, що перевищує 9,6 мільйонів гривень, скасована апеляційним судом ще 24 вересня. Тобто сьогодні, ухвала судді Вовка С.В. підлягала безумовному скасуванню, а Балашов Г.В. - безумовному звільненню.

"Маємо надію, що всі причетні до незаконного позбавлення волі Г. Балашова неодмінно отримають справедливе покарання. А ми прикладемо до цього максимум зусиль у законний спосіб" - написали адвокати.

12

 

відео / фото