Бізнесу готують нові штрафи за перешкоджання пожежним перевіркам

Дата публікації: ср, 07/29/2020 - 23:16

 

Кабмін законопроектом № 3931 пропонує доповнити КпАПстаттею 185-14, встановивши адміністративну відповідальність за створення перешкод під час перевірок у сфері техногенної та пожежної безпеки.

За таке порушення запропоновано встановити штраф від тисячі до двох тисяч НМДГ (від 17 до 34 тис грн), а за та саме діяння, вчинене повторно протягом року - від 34 до 51 тис грн.

Також пропонується надати можливість суддям районних, районних у містах, міських чи міськрайонних судів розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-14 та надати право поліцейським та посадовим особам органу державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки складати протоколи про адміністративне правопорушення, передбачені статтею 185-14.

У зв'язку з тим, що правопорушники можуть не надавати можливість оформити протокол, пропонується надати можливістьполіцейським проводити адміністративне затримання до встановлення особи правопорушника в разі перешкоджання ним діяльності уповноваженим посадовим особам ДСНС.

biz.ligazakon

Схожі публікації

відео / фото