Бліц-інтерв’ю Олени Васильєвої, представниці Оргкомітету Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS

Дата публікації: пн, 12/02/2019 - 17:04

По кількості заявок найактивнішими номінантами Рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2019 виявились компанії-розробники LegalTech рішень.


Бліц-інтерв’ю Олени Васильєвої, представниці Оргкомітету Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS, керівниці маркетингу Legaltech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН

Якими міжнародними практиками ви користувались, коли розробляли свою Методологію?  Чий досвід допоміг вам розробити правила конкурсу?

При розробці методології в першу чергу ми користувались світовим досвідом та практикою у цій галузі.

Переглядали методики таких відомих рейтингів як ChambersLegal 500, IFLR 1000 та інші. Цим рейтингам 30 і більше років і вони довели свій авторитет на юридичному ринку багатьох країн. Тим не менше, ми не копіювали жодного рейтингу. Ми брали найкраще, але зробили власну методологію.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН працює понад 28 років створює сучасні продукти і сервіси для роботи бізнесу та юридичного ринку зокрема. Юристи – це важлива і цінна аудиторія для ЛІГА:ЗАКОН. Наша компанія працює у синергії з юридичним ринком. З одного боку, ми розуміємо та задовольняємо потреби юриста чи юридичної компанії у інформації. Ми створюємо системи, моніторингові сервіси, видання для щоденної роботи юриста.   

З іншого боку ми працюємо з українським бізнесом та надаємо інформаційно-правову підтримку бізнесу вцілому, ключовим підрозділам, фахівцям компанії зокрема. Як і юридичні компанії ми маємо на меті забезпечувати безпечність та стабільність роботи бізнесу. Ми прагнемо, щоб український бізнес отримував виключно якісну і надійну інформацію.

Наш спільний клієнт – український бізнес. Рівновіддаленість від юридичних компаній надає нам можливість на заангажовано та об’єктивно надавати українському бізнесу інформацію про юридичний ринок України та його гравців.  

Саме тому ми створюємо рейтинг, який дасть можливість бізнесу обрати гідну та надійну юридичну компанію для співпраці. Вже сьогодні ми знаємо, що правила і методологія будуть змінюватись. Але Рейтинг вже є, він відбувається і продовжить розвиток для користі юридичного ринку і бізнесу в цілому.

Фінальний список номінацій вже визначено? Ви вже можете сказати які номінації стали найпопулярнішими?

За кількістю заявок найактивнішими виявились компанії-розробники LegalTech рішень. Можливо, айтішники справді швидкі, прудкі, але факт залишається. Категорії з автоматизації рішень для юристів виявились популярними.

А саме – краще рішення для автоматизації договірної роботи, CRM-система, LEGALTECH STARTUP року. Також нагадаю про спеціальну номінацію від ЛІГА:ЗАКОН – медіа визнання року. У цій номінації ми за допомогою сервісу Semantrum визначимо найпопулярнішу персону чи компанію року, про кого найбільше говорили в медіа-полі.

 

Схожі публікації

відео / фото