Бліц-інтерв’ю Валерія Решетняка, директора LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН щодо рейтингу LIGA ZAKON AWARDS

Дата публікації: пт, 11/29/2019 - 14:54

Бліц-інтервю Валерія Решетняка, директора LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН для порталу «Поради юриста»


Чим на Ваш погляд Рейтинг LIGA ZAKON AWARDS відрізняється від інших юридичних рейтингів, які проводяться в Україні?

Рейтинг Юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS  відрізняється від існуючих рейтингів наступним:

  1. У нас змішана система оцінки: кожну номінацію оцінює експертне журі і ринок. Це мінімізує можливість маніпулюванням під час голосування.

  2. Експертне журі не бачить назв компаній, які подали анкети, тому оцінювання проводиться виключно на основі поданих учасниками кейсів.

  3. Наглядачем за рейтингом є відома міжнародна компанія Baker Tilly, яка контролює чесність та прозорість підрахунку.

  4. Вперше в історії українського юридичного ринку ми оцінюємо номінації Legal Infrastructure. Адже LegalTech зараз розвивається в Україні та використовується щоденно в практиці юристів. 

  5. 54% компаній, які заповнили анкети є учасниками та номінантами міжнародних рейтингів.

  6. Одну з номінацій ми назвали «Медіа зірка року». Чому саме так? Справа у тому, що у компанії ЛІГА:ЗАКОН є продукт  Semantrum, який відслідковує медіа поле по компанії чи особі. Semantrum моніторить понад 14 000 медіа: інтернет ЗМІ, телеканали, друковані ЗМІ, радіостанції. Результатом такого моніторингу є багато дашбордів, зокрема кількість згадувань про компанію чи особу.  Переможцем у номінації буде компанія, яка має найбільшу кількість згадувань у 2019 р. Тональність згадувань також буде враховуватись.

 

Чому саме цього року ви вирішили запустити Рейтинг?

ЛІГА:ЗАКОН є лідером в IT-продуктах для юристів. І це, по-перше, в продуктах Legal Research – це наші Інформаційно-правові системи,  Verdictum, спеціалізовані видання для юристів та  ціла низка інших рішень. Ми створили юридичний каталог Legal LigaBook, за допомогою якого люди та компанії шукають собі юристів, а юридичні компанії – клієнтів. Логічним продовженням наших продуктів і сервісів є Рейтинг юридичного ринку України, який робить наш портфель продуктів для юристів повним. Разом с каталогом, Рейтинг допомагає найкращим компаніям на юридичному ринку продемонструвати свій успіх потенційним клієнтам, а замовникам юридичних послуг обрати дійсно найкращих.

 

Чому саме ви вважаєте ваш Рейтинг обєктивним?

Один з ключових меседжів  Місії компанії ЛІГА:ЗАКОН – обєднувати бізнес і владу.

Ми робимо це вже протягом 28 років.  

Ми почали розробляти перші LegalTech продукти тоді, коли навіть цього терміну не було.

Ми зробили Платформу, яка об’єднує юристів, бухгалтерів та бізнес.

Саме тому  ЛІГА:ЗАКОН є незалежним гравцем на юридичному ринку, що допомагає нам зробити максимально об’єктивний рейтинг. 

Група компаній Ліга, частиною якої є ЛІГА:ЗАКОН, вже має досвід створення об’єктивного та незалежного продукту - медіа – це портал Liga.net.

Тому ми впевнені, що Рейтинг юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS буде так само незалежним і об’єктивним.

Схожі публікації

відео / фото