Чеченське весілля під Одесою зі стріляниною: як відреагувала поліція (фото, відео)

Дата публікації: чт, 07/15/2021 - 10:12

 

У селі Фонтанка під Одесою біля ТРЦ «Рів’єра» під час святкуваня весілля вихідців з Чечні невідомий чоловік відкрив стрільбу з мисливського карабіна на базі автомата АК прямо на дорозі. Поруч сигналили автомобілі, а одне авто із весільного кортежу влаштувало дрифт.

ввв

Поліція отримала інформацію про стрілянину і відправила на місце оперативну групу. Було оголошено план «Перехоплення», повідомляє Думская.

Пізніше користувачі соцмереж повідомили, що в ресторан «Море», де представники чеченської діаспори відзначали продовження весілля, увірвалися озброєні правоохоронці і затримали кількох чоловіків. Їх «поклали обличчям вниз на асфальт» і наділи на них наручники.

«Так закінчилося чеченське весілля», – пишуть очевидці.

 

Як повідомив начальник регіонального главку Нацполіції Олег Бех, особа чоловіка, який влаштував стрілянину, встановлена.

В свою чергу директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко заявив, що учасників інциденту зі стріляниною у Фонтанці можуть видворити з України.

«Погуляли на весіллі. Якщо не вміють поводитися зі зброєю законно, то будуть без неї відповідати за законом. Нічого тут свої дурні традиції розводити. Там серед усієї грядки є кілька цікавих персонажів з російським громадянством і видом на тимчасове проживання. Доведеться деяких додому видворити. Нехай там собі джигітують», – написав Шевченко і опублікував фото зброї, з якої стріляли.

При цьому Шевченко визнав, що стріляв все ж таки «правопорушник - наш співвітчизник». 

ввв


відео / фото