Через збільшення тарифів на газ люди перекривають міжнародні траси (відео)

Дата публікації: чт, 01/07/2021 - 16:53

 

4 січня відбулося чергове перекриття міжнародної траси М-03 Київ-Харків-Довжанський через здорожчання ціни на газ. На відміну від попередньої акції 28 грудня - ця виявилась в десятки разів масовішою. Мітингувальників було близько 400 осіб. Перекрити трасу приїхали, як Лубенці так і мешканці найближчих сіл, а також жителі сусідніх громад Оржицької та Пирятинської, яких також обслуговує АТ "Лубнигаз". Люди ходили з плакатами, вигукували гасла і вимагали взяти підприємство і всі газорозподільчі мережі на баланс громади Лубен.

Крім цього людей не задовільняли нарахування за транспортування газу, поведінка співробітників АТ Лубнигаз, починаючи від простих робітників і закінчуючи керівництвом, проблеми з переходом на іншого постачальника та безпідставні за словами мітингуючих відрізання людей від газопостачання.

Під час акції в обидва напрямки руху Київський та Харківський утворився багатокілометровий затор довжиною близько 20 кілометрів. Майже за три години мітингу протестувальники погоджувалися пропускати тільки автомобілі швидких, інкасаторські авто, та автомобілі які везли хворих родичів, або вагітних.

Десь на другій годині мітингу до людей приїхав Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, який врешті решт зміг вмовити мітингувальників розблокувати трасу і продовжити розмову на узбіччі. Там він повідомив людей, що на останній сесії Лубенської міської ради були направлені листи до НКРЕКП, Верховної ради, Президента, Кабінету міністрів, щодо зменшення ціни на газ і щодо того аби переглянути тарифи затверджені конкретно для АТ Лубнигаз і їхньої діяльності.

Міський голова попросив аби мітингувальники обрали серед себе мінімум 5 представників, які разом з ним будуть відстоювати інтереси громади і виносити питання щодо повернення газорозподільчих мереж у власність міста.

Відео телестудія Лубни

відео/фото галерея