Чи індексують пенсії державним службовцям?

Дата публікації: чт, 04/25/2019 - 13:23

Індексації потребують пенсії держслужбовців, котрі вийшли на заслужений відпочинок до 2016 року і отримують дуже малі пенсії.

У Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулося обговорення проблемних питань перерахунку вже призначених пенсій відповідно до Закону України «Про державну службу». Наголошувалося, що особливо потребують індексації пенсії держслужбовців, котрі вийшли на заслужений відпочинок до 2016 року і отримують дуже малі пенсії. Причиною цього є те, що пенсія їм нараховувалася із низької заробітної плати. Хоча держслужбовці щомісячно відраховували зі своєї зарплати значно більший збір до Пенсійного фонду, ніж працівники інших сфер.

Комітет рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект № 7406 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перерахунку пенсій науковим працівникам, журналістам, працівникам органів місцевого самоврядування та іншим) і вирішив звернутися до уряду та Прем’єр-міністра щодо порушеної проблеми.

Голос України

Теґи

Схожі публікації

відео / фото галерея