Чи потрібен РРО коли підприємство надає власні послуги?

Дата публікації: сб, 12/21/2019 - 20:01

Пунктом 1 статті 9 закону №265/95 передбачено, що реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються, зокрема, при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення) підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб’єкта господарювання.

Отже ця норма щодо незастосування РРО юридичними особами не стосується надання послуг.

Детальніше https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80

ДПС у Львівській області

Схожі публікації

Галерея (відео / фото)