ДАБІ попереджає про шахраїв у сфері ліцензування будівельної діяльності

Дата публікації: ср, 12/16/2020 - 15:50

 

Держархбудінспекція (ДАБІ) інформує, що у зв’язку із виключенням з повноважень ДАБІ функції ліцензування будівельної діяльності останнім часом почастішали випадки шахрайства.

Так, невідомі особи пропонують суб’єктам містобудування за певну фінансову винагороду «вирішення» питань щодо внесення у ліцензійний реєстр інформації про безстроковість ліцензії.

У ДАБІ наголошують, що наразі Кабінетом Міністрів України не визначено державний орган, уповноважений на здійснення ліцензування господарської діяльності з будівництва. Таким чином, відповідно до законодавства у сфері ліцензування, жодний державний орган не наділений функціями щодо формування та ведення ліцензійного реєстру.

Отже, всі пропозиції швидкого «вирішення» питань є звичайним шахрайством та спробою певних осіб нажитися у перехідний для будівельної галузі період.

ДАБІ закликає ліцензіатів бути обережними та пильними, не піддаватися на провокації, а у разі надходження сумнівних пропозицій негайно повідомляти про такі випадки шахрайства Національну поліцію України.

 

За інформацією ДАБІ

відео/фото галерея