ДБР почало досудове розслідування по двом статтям щодо Гогілашвілі

Дата публікації: вт, 12/28/2021 - 17:25

 

ДБР почало досудове розслідування за фактом можливого вчинення колишнім заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі службового підроблення, а також за фактом можливого перевищення ним службових повноважень на КПВВ в Донецькій області.

Про це у Телеграм каналі повідомив народний депутат, голова міжфракційного об'єднання "Розумна політика" Дмитро Разумков з посиланням на інформацію, що міститься у відповіді на депутатське звернення.

"За ініціативою МФО "Розумна політика" Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування за фактом можливого вчинення Олександром Гогілашвілі службового підроблення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, а також досудове розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області", – написав Разумков, оприлюднивши копію відповіді від ДБР.

Також, Дмитро Разумков додав, що ОГП долучив звернення МФО "Розумна політика" щодо можливого опору працівникові правоохоронного органу до відповідної кримінальної справи.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал на КПВВ в Донецькій області через те, що його автомобіль зупинили й попросили показати документи.

Після скандалу і розголосу у ЗМІ Кабмін звільнив Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ за власним бажанням.

відео / фото