Держпраці можно не пустити на перевірку: що необхідно знати?

Дата публікації: сб, 02/29/2020 - 21:51

Органи державного нагляду (контролю) можуть здійснювати перевірки тільки у разі затвердження та оприлюднення у встановленому Законом порядку уніфікованих форм актів, що відповідають новій Методиці. При цьому, ті органи, які не затвердили та не оприлюднили у встановленому Законом порядку відповідні форми втрачають можливість проведення заходів державного нагляду (контролю), оскільки за результатами перевірок можливо складання актів перевірок виключно за уніфікованою формою.

За правилами ст.10 Закон №877-V, суб`єкту господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю), серед іншого, надано право не допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення державного нагляду (контролю), якщо:

- державний нагляд (контроль) здійснюється з порушенням передбачених законом вимог щодо періодичності проведення таких заходів;

- органом державного нагляду (контролю) не була затверджена та оприлюднена на власному офіційному веб-сайті уніфікована форма акта, в якій передбачається перелік питань залежно від ступеня ризику.

Відповідне положення міститься у постанові П‘ятого апеляційного адміністративного суду справа N540/1990/19

Такоїж думки Державна Регуляторна Служба України - http://www.drs.gov.ua/…/pry-zdijsnenni-perevirok-derzhprat…/

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/87388118

Адвокатське Об‘єднання «Аспект»

Схожі публікації

відео / фото