Детально про податок на нерухомість (інфографіка)

 

Враховуючи те, що податок з фізичних осіб на об'єкти нерухомого майна відмінні від земельних ділянок нараховуються лише в тому випадку, якщо така нерухомість є більшою від 60 кв.м. (квартира) чи 120 кв.м. (будинок), в силу недосконалості податкового законодавства виникають не дуже приємні для людей ситуації.

В той час коли відповідно до ст.266.6 ПКУ податок слід платити протягом 60 днів з моменту отримання податкового повідомлення-рішення, яке згідно ст.266.7.1 ПКУ мало б надсилатись не пізніше 1 липня, органи фіскальної служби (податкова) надсилають такі повідомлення інколи аж за 3 роки сумарно, а не за кожен рік.

Документально таке порушення зі сторони податкової місце має, але від обов'язку сплати податків фізична особа не звільняється, бо це її конституційний обов'язок.

Тому, якщо ви відноситесь до категорії тих, хто податок платити має, але вам останнім часом нічого не приходить, зверніться до органів ДФС за місцем вашої реєстрації задля уникнення "сюрпризу" в майбутньому у вигляді платіжки за податок сумарно за 3 роки.

 

Адвокатське бюро Назара Олексюка
Коментарі

Схожі публікації

відео / фото галерея