ДФС запроваджено новий сервіс з автоматичного заповнення декларації

Дата публікації: чт, 01/17/2019 - 11:35

З 1 січня розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року.

З метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації ДФС запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті платника. Він передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого  чи рухомого майна.

Скористатися зазначеним сервісом можуть фізичні особи, які відповідно до законодавства зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи, особи, які мають право подати декларацію з метою отримання податкової знижки, та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльністю.

Щоб подати декларацію в електронному вигляді з використанням сервісу автоматичного часткового заповнення, слід завчасно подбати про отримання особистого електронного цифрового підпису, який можна отримати  у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. З переліком АЦСК можна ознайомитися у відкритій частині Електронного кабінету.

Слід зауважити, що інформація з Державного реєстру фізичних осіб, на підставі якої автоматично заповнюється декларація, може бути не повною, оскільки у Державному реєстрі не відображаються дані щодо доходів, отриманих від фізичних осіб та іноземні доходи. Тому при заповненні декларації будь-яке значення можна відкоригувати в ручному режимі.

Заповнення декларації в Електронному кабінеті надасть можливість:

- скоротити час і витрати на подання звітності;

- мінімізувати помилки при заповненні декларації;

- у разі необхідності надати копії документів у додатку до декларації, що важливо, зокрема, при використанні права на податкову знижку.

Заощаджуйте свій час та зменшуйте витрати на подання звітності.

Прес-служба ДФС України

Схожі публікації

Довідку про доходи для заповнення декларації можна отримати в електронному форматі
Строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2018 р та строки сплати, визначених податкових зобов'язань
Фізособа повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за попередньою податковою адресою
Декларування доходів за 2018 рік: основні аспекти про які варто знати
Внесено зміни до Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
Підсумки деклараційної кампанії: наймолодшому мільйонеру – 7 років, а найстаршому – 99
Надання інформації щодо персональних даних фізичної особи
У якому випадку доходи від продажу авто декларуються - роз'яснення ДФС
До уваги роботодавців! Санкції за порушення трудового законодавства
Як подати заяву щодо зміни групи єдиного податку?

Галерея (відео/фото)