До 10 квітня роботодавці вперше подають оновлений звіт про борги по страховим внескам

Дата публікації: пн, 04/01/2019 - 15:50

Із І кварталу 2019 року страхувальники, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соцстрахування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соцстрахування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, мають подавати Звіт до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду щоквартально в термін: до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня до повного погашення суми заборгованості.

Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками та завіряється підписами керівника та головного бухгалтера (за наявності), скріпляється печаткою (за наявності).

Звіт подається до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду на паперових носіях або надсилається поштою. Такий лист слід направляти з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У верхній частині поштового відправлення відправник робить позначку "Звіт". Відправлення на адресу відповідного відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду потрібно здійснити не пізніше ніж за п'ять днів до закінчення граничного строку подання Звіту.

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання, що пов'язане зі зміною адміністративно-територіальної одиниці у звітному періоді, звітність за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду), страхувальник подає до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання).

За повідомленням сайту ФССУ.

Схожі публікації

Порядок подання платниками податків податкової звітності в електронному вигляді
УВАГА! 11 листопада останній день подання податкової звітності за ІІІ квартал!
Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ
При зміні групи протягом року платник єдиного податку звітується у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду
Завершується термін подання річної звітності для фізичних осіб-підприємців - ПФУ
Чи треба підприємцю скріплювати звітність печаткою (у тому числі в електронному вигляді) за її наявності
У разі зміни місцезнаходження розрахунок за ф. 1ДФ подається за попереднім місцезнаходженням
Декларацію по турзбору за І квартал подаємо за старою формою
10 травня - останній день для подачі квартальної звітності
Рада планує об'єднати зітність по ЄСВ і ПДФО

Галерея (відео/фото)