До уваги підприємців! План-графік перевірок ДПСУ на 2021 рік

Дата публікації: сб, 12/26/2020 - 15:27

 

Податківці оприлюднили план-графік перевірок на 2021 рік. За ним наступного року планують провести 6288 перевірок.

 

ДПСУ оприлюднила на своєму вебсайті План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік.

Як і минулорічний, план-графік на 2021 рік складається з чотирьох розділів (для швидкого пошуку у файлах користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F):

  • Розділ I "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ II "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" (завантажити). За ними наступного року податківці планують провести  4269 податкових перевірок.
  • Розділ ІІІ "Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити). Він налічує 1664 особи, до якої планує наступного року завітати з візитом ДПС"
  • Розділ IV. Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (завантажити). З таких питань податківці планують провести 355 перевірок.

 

Загалом у 2021 році податківці планують провести 6288 планових перевірок (для порівняння - на початку 2020 року у плані-графіку перевірок було 6147 підприємств та підприємців).

 

 

«Дебет-Кредит»

Схожі публікації

відео / фото