До уваги платників податку на прибуток: подавати декларацію потрібно за оновленою формою

Дата публікації: чт, 12/26/2019 - 11:51

З 1 січня 2020 року набувають чинності зміни до податкової декларації з податку на прибуток. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

Так, таблицю «Наявність додатків» основної частини декларації буде доповнено клітинкою для відмітки про наявність нового додатка ПП, а також буде розділено клітинку «ФЗ12»  на дві для відміток про складання фінансової звітності за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку чи міжнародними стандартами фінансової звітності. 

Також передбачено подання нового додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» платниками, що не сплачують податок у зв’язку з отриманням податкових пільг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233. 

Такі зміни передбачені наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2019 № 481 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств», який набув чинності 20 грудня 2020 року. Зміни, які вже набули чинності, стосуються безпосередньо форми декларації та додатків до неї. Так, внесено зміни до додатку щодо заповнення відомостей про нерезидента, заповнення уточнюючих показників тощо.

Оскільки видання наказу № 481 обумовлено змінами в податковому законодавстві, які набули чинності з 01.01.2019 року, то платникам податку на прибуток підприємств рекомендовано подавати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік за оновленою формою.

Ознайомитись з наказом №481 можна на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці: «Головна /Податки, збори, платежі/Загальнодержавні податки/Податок на прибуток підприємств/Нормативно-правові акти/Наказ Міністерства фінансів України від 14.11.2019 №481 "Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств"» за посиланням:  https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-pributok-pidpri/normativno-pravovi-akti/74159.html

Схожі публікації

Декларуємо доходи: інвестиційний прибуток від продажу корпоративних прав
ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника - ДПС
На найменші зарплати податковий тиск має бути зменшений - голова ДПС Верланов
Фізособа повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за попередньою податковою адресою
Дохід за оренду земельної ділянки (пая): куди подається податкова декларація та сплачується ПДФО?
З 1 листопада запрацює новий механізм повернення помилково та/або надміру сплачених податків та пені
Порядок подання платниками податків податкової звітності в електронному вигляді
Зміни у Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
Податки мають сплачувати всі - в.о. заступника Голови ДФС Є. Бамбізов
До уваги платників податків! Змінено рахунки для сплати ЄСВ

Галерея (відео / фото)