Екосистемі хмарних рішень LIGA360 виповнюється 1 рік

Дата публікації: ср, 04/07/2021 - 17:13

 

Рік тому, у квітні 2020-го року, продуктова ІТ-компанія ЛІГА:ЗАКОН випустила на ринок унікальне  антикризове рішення для українського бізнесу – LIGA360.

Новий ІТ-сервіс дозволив швидко адаптуватися до нових умов віддаленої роботи, своєчасно моніторити та передбачати ризики та загалом бачити нові можливості. Більше того, саме ця екосистема хмарних рішень стала тим інструментом, який дозволив перебувати всій команді в єдиному інформаційному полі.

Система LIGA360 об’єднала в собі всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН та індивідуалізувала їх для найважливіших ролей у компанії: позиції топ-менеджера, юриста, керівника служби безпеки, фінансиста, піарника, HR менеджера тощо. Таким чином, для кожної ролі були створені персоналізовані робочі місця з необхідним функціоналом. Протягом усього року у розробці функціоналу LIGA360 були задіяні команди розробників таких відомих продуктів як Інформаційно-правові системи,  ContrAgent, Semantrum, Verdictum, Liga:Report та ReporTax.

Проте система LIGA360 ширша за функціоналом, ніж окремі продукти, бо є об'єднуючим фактором, екосистемою для ефективної роботи всіх функцій в бізнесі.

Перший реліз LIGA360 (MVP) вийшов 7 квітня 2020 року та включав наступні модулі:

  • Новини ринку

  • Мої новини

  • Моє обране

  • Розрахунки з бюджетом

  • Смарт-сигнали

  • Управління ризиками і можливостями

Першими користувачами LIGA360 стали топ-команда ЛІГА:ЗАКОН, команда продажів та супроводу, а також команда маркетингу і комунікацій. Лише випробувавши ефективність продукту на власному прикладі, компанія могла його пропонувати клієнтам та партнерам.

За цей рік LIGA360 зазнала суттєвого вдосконалення та адаптації для нових цільових аудиторій. Вже у липні 2020 року до функціоналу продукту було розширено можливості функції Обговорення, у вересні – модулю Бізнес-розвідка. Поступово, у листопаді того ж року LIGA360 поповнилася модулем Контроль репутації, у грудні додалися Судові рішення. Березневою новинкою 2021 року став Вітальний онбординг. Ці модулі покривають реальні бізнес-потреби користувачів системи, допомагають ефективно використовувати робочий час.

Безумовно, LIGA360 є унікальним рішенням для будь-якого бізнесу: і великого, і малого. Функціонал продукту є яскравим підтвердженням тому. Зокрема:

  • дашборд інформаційних ризиків LIGA360 дозволяє 24/7 стежити за всіма зовнішніми змінами інформаційного середовища;

  • модуль Бізнес-розвідка дозволяє завжди тримати руку на пульсі і бути в курсі всіх важливих подій в діяльності контрагентів та їх зв’язків;

  • автоматизований моніторинг правового поля України покаже чи набув чинності той чи інший нормативний документ та які внесені до нього зміни;

  • smart сигнали-оповіщення повідомляють користувача про зміни в реєстрі нерухомості, що допомагає боротися з рейдерством, є можливість відслідковувати інформацію про постачальників і партнерів і т.д.

І це далеко не повний перелік функціоналу LIGA360. Іще однією суттєвою перевагою є можливість всієї команди працювати в єдиному просторі, в єдиному робочому інфополі з розподілом ролей за функціями. Більше того, команда має змогу комунікувати між собою в єдиній захищеній системі онлайн-простору.

Згідно з даними річної статистики по компаніям і користувачам, які працювали з екосистемою хмарних рішень LIGA360, то всього за цей період було видано                          понад 41 500 доступів до рішення і ця кількість зростає щоденно.

Голова ради директорів компанії ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко:                     “Зараз нам особливо важливо бути в контексті змін середовища, в якому працює будь-який бізнес, важливо користуватися перевіреними джерелами інформації та своєчасно оцінювати ризики, які готує законодавство, ризики, пов'язані з діяльністю партнерів, клієнтів.  А також варто не забувати про постійний моніторинг та аналіз конкурентного середовища і своєї репутації. Наша компанія має унікальний 30-річний досвід роботи з великими об'ємами інформації, державними реєстрами, і загалом містить у своєму портфелі ефективні та корисні ІТ-продукти, що вже встигли себе зарекомендувати і показати високі результати. Завдяки усім цим факторам нам вдалося створити дійсно ефективний продукт із бізнесу і для бізнесу - LIGA360".

Екосистема хмарних рішень LIGA360 здатна забезпечити високі показники українським компаніям та підприємцям, адже діджитальні інструменти потрібні всім. Вдосконалення та покращення функціоналу LIGA360 триває і досі. При цьому враховуються всі рекомендації експертів та побажання користувачів.

Спробувати систему LIGA360 можна за посиланням: https://liga360.ligazakon.net/ 

Схожі публікації

Бліц-інтерв’ю Валерія Решетняка, директора LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН щодо рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
«Карантинне» рейдерство: як захистити майно та бізнес від захоплення під час надзвичайної ситуації - інтерв'ю
LEGAL TECH STARTUP 2020: стартапи на перетині інженерії та юриспруденції отримали свою спеціальну премію
Круглий стіл "Управління репутацією в юридичному бізнесі": Що робити в 2021 році?
Бліц-інтерв’ю Олени Васильєвої, представниці Оргкомітету Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
Обов`язкові умови для визнання осіб членами сім`ї, крім спільного проживання - постанова ВС
ТОП-5 найкращих юридичних департаментів – 2020
ЛІГА:ЗАКОН. Підсумки круглого столу: за репутацію компанії відповідає кожен її працівник
Оголошено імена переможців Рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2019
Онлайн-дискусія: “Правові колізії подання та розгляду електронних документів у суді”

відео/фото галерея