Екскерівнику ДАБІ повідомили про підозру та оголосили у розшук - офіс Генпрокурора

Дата публікації: вт, 02/02/2021 - 11:22

 

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру колишньому голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України за фактом вчинення пособництва у підробленні офіційного документу та використанні при призначенні на посаду (ч. 5 ст. 27, ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, колишній високопосадовець звернувся до невстановлених осіб з проханням видати йому завідомо підроблений документ – диплом про вищу освіту, надавши свої повні анкетні дані.

У подальшому, після отримання підробленого диплому, підозрюваний звернувся до Міністерства освіти і науки України з метою отримання свідоцтва про визнання іноземного документу про освіту на території України. Також він використав вказаний диплом під час призначення на посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Як зазначається, експосадовець неодноразово повідомлявся стороною обвинувачення про необхідність прибуття до органу досудового розслідування для участі у проведенні слідчих та процесуальних дій, водночас жодного разу не з’явився.

У зв’язку з цим, повідомлення про підозру експосадовцю у вчиненні цих кримінальних правопорушень направлено поштою, відповідно до вимог ст. ст. 278, 111 КПК України та його оголошено у розшук.

Кримінальне правопорушення викрито прокурорами спільно з працівниками територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.

На сайті ОГП не зазначено прізвища підозрюваного, але виходячи із зазначеної інформації мова йде про  Олексія Кудрявцева, який очолював ДАБІ у 2015-2018 роках.

відео / фото галерея