Імовірний винуватець резонансної ДТП у Харкові не визнає провини та йде на різні хитрощі – адвокат

Дата публікації: сб, 11/06/2021 - 09:21

 

Адвокат потерпілих у резонансній харківській ДТП розповів, що на відміну від більшості схожих випадків, непонолітній імовірний винуватець досі не визнав своєї провини та з самого моменту аварії вдається до різних хитрощів, аби уникнути відповідальності.

Так, адвокат Ігор Черняк наголосив, що підозрюваним є неповнолітній хлопець, а це дещо ускладнює розслідування для слідчих через окремі кримінально-процесуальні норми.

Черняк зауважив, що в більшості резонансних ДТП винуватці майже одразу визнають свою провину та йдуть на контакт зі слідством. Водночас у цій історії ситуація зовсім інша.

Станом на зараз Микола Харківський відмовляється від надання будь-яких пояснень, надання показів і вину свою не визнає – підкреслив Ігор Черняк.

Окрім того, одразу після ДТП підозрюваний представився поліції зовсім іншим прізвищем, вигадав собі інше ім'я. Також він зателефонував у поліцію під вигаданим ім'ям і повідомив про буцімто "викрадення" авто.

"Пізніше він намагався покинути лікарняний заклад. Лише завдяки діям правоохоронців його все ж таки затримали", – розповів адвокат.

 

Нагадаємо, аварія сталася 26 жовтня в Харкові на перехресті вулиць Гагаріна та Одеської. Infiniti на великій швидкості пролетіла на червоне світло і зіткнулась з Chevrolet. Водій останнього загинув на місці. Пасажирів Infiniti госпіталізували з різними травмами.

Підозру оголосили 16-річному хлопцеві, який був за кермом. У підлітка вже раніше були проблеми з законом.

28 жовтня суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.

 

відео / фото