АПУ запрошує до онлайн-обговорення закону про відкриття ринку землі

Дата публікації: чт, 04/02/2020 - 10:24

Комітет Асоціації правників України з аграрного права запрошує Вас взяти участь в онлайн-обговоренні прийнятого закону «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України про обіг земель сільськогосподарського призначення» про відкриття ринку землі. Захід відбудеться сьогодні, 2 квітня, з 17:00 до 19:00.

Серед питань до розгляду: 1. Основні умови відкриття ринку; 2. Проблемні питання реалізації закону; 3. Вплив Закону на орендні правовідносини та емфітевзис; 4. Можливості набуття прав на землю особами, доступ яких до ринку обмежено (зокрема, юридичними особами з іноземними учасниками).

Модератор вебінару - Світлана Тетеря, заступник Голови комітету з аграрного права, старший юрист ЮФ EVERLEGAL, адвокат;

Серед експертів: Олексій Сидоров, голова «Асоціація Аграріїв України», директор зі стратегії і розвитку Agromino; Андрій Кохан, член ради  комітету з аграрного права, юрист ЮФ Asters; Олександра Бортман, член ради  комітету з аграрного права, юрист ЮФ Василь Кісіль та партнери та Андрій Гевко, заступник Голови комітету з аграрного права, партнер ЮФ Bargen;

Після реєстрації ви отримаєте посилання на онлайн-платформу для безкоштовної дистанційної участі. Зареєструватися можна за тут.

 

З усіх питань щодо заходу можна звертатися за тел.:  (096) 294 72 48 або адресою електронної поштиkomitet@uba.ua. Контактна особа – Копиця Марія.

Теґи

Схожі публікації

відео / фото