Чи може ФОП на спрощеній системі оподаткування торгувати алкоголем та пивом?

Дата публікації: вт, 11/05/2019 - 11:38

Про торгівлю алкоголем

алкоФізична особа – підприємець хоче здійснювати торгівлю алкогольними напоями. Чи можна застосовувати спрощену систему оподаткування?
ФОП не може застосовувати спрощену систему оподаткування у разі продажу алкогольних напоїв. Це обмеження стосується усіх підакцизних товарів – їх продажу, а також виробництва, експорту та імпорту. Виключення – паливо-мастильні матеріали в ємностях до 20 літрів та роздрібний продаж пива та столових вин.
Детальніше про види діяльності, що не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, у п.291.5 ст. 291 ПКУ.

 

Про торгівлю пивом

пиво

ФОП, що застосовує спрощену систему оподаткування, може здійснювати роздрібний продаж пива та столових вин. Це виключення з підакцизних товарів для ФОП - платників єдиного податку.
Однак, при цьому для роздрібного продажу пива підприємцю слід мати ліцензію та застосовувати реєстратор розрахункових операцій.
Для реалізації столових вин ліцензія не потрібна, але без РРО не обійтися.

 

ДПС у Львівській області

Схожі публікації

відео / фото