ФОРУМ ААУ: Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк" відбудеться 26 червня

Дата публікації: пт, 05/15/2020 - 18:18

Цього року Асоціація адвокатів України об'єднає формат offline та онлайн, щоб всі бажаючі мали змогу прийняти участь в Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк".

Всіх, кто скучив за "живим" спілкуванням з колегами, морем, сонцем, чекаємо у сонячній Одесі 26 червня. Всіх, хто бажає приєднатись до дискусій, але не зможе приїхати, чекаємо в онлайн-форматі заходу. Буде пряма трансляція, чат з можливістю отримати відповіді від спікерів та експертів, і не тільки.   

Вже традиційний літній форум для правників, що проходить у сонячній Одесі — це можливість дізнатися про останні зміни та тенденції практики, подискутувати про актуальне, «поглянути очима опонента» на кримінальний процес, відкрити для себе нові прийоми та засоби захисту клієнта, зустрітися з колегами та познайомитися з однодумцями.                                                                                                  

Дата, час та місце проведення: 26.06.2020, 09:00 - 18:00, Hotel «Odessa» (м Одеса, Гагарінське плато, 5).

Серед головних питань заходу:

Судова та правоохоронна система в умовах нових викликів (Електронні докази, кіберзлочини, дистанційне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження в умовах карантину, особливості кваліфікації та захисту медичних злочинів та ін.)

Досудове розслідування: стратити не можна помилувати? (Викривач як учасник кримінального провадження, інформування громадськості про рух проваджень, розмежування підслідності та ін.)

Судове провадження (ЄСІТС, Перевірка ухвал слідчих суддів, стратегія захисту у стадії судового розгляду, зловживання процесуальним правами учасниками кримінального провадження, оцінка допустимості результатів негласних слідчих дій  та ін.)

До зустрічі наприкінці червня в Одесі. Ми обіцяємо: буде цікаво, фахово та корисно.

Вартість участі:

Offline: 1500 грн
 Online: 500 грн.
 
 Програма та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/34m3TWN
 
 Генеральний партнер: АО «Barristers»
 Експертний партнер: EQUITY
 Професійний партнер: GRACERS
 Партнери: АО «Лещенко, Дорошенко та партнери», AS Legal

З приводу участі або партнерства звертайтесь, за наступними контактами:
 forum@uaa.org.ua
067 239 86 90

аау

 

Схожі публікації

відео / фото