"Міст Кличка" виявився не введеним в експлуатацію. ДАБІ відмовила у видачі сертифікату (документ)

Дата публікації: пн, 06/10/2019 - 14:56

За результатом розгляду поданої КП "Інженерний центр" виконавчого органу Київміськради (КМДА) заяви про видачу сертифікату "Будівництво мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська горка" в Печерському та Шевченківському районах м. Києва" Державною архітектурно-будівельною інспекцією (ДАБІ) було відмовлено у видачі з підстав неподання повного пакету документів, а саме виконавчої документації.

Отже, наразі відомий міст, нещодавно відкритий мером Києва В. Кличком, виявляється не введений в експлуатацію.

Хто і на якій підставі дозволив "урочисте відкриття" моста і пустив на об'єкт незавершеного будівництва тисячі людей наразі питання відкрите.

Також, є інформація щодо численних порушень під час будівництва даного об'єкту. Є вірогідність, що потріскані на наступний день після відкриття броньовані скляні оглядові панелі мосту, виникли не в результаті вандалізму, як зазначав мер, а внаслідок конструктивних помилок під час проектування.

Як зазначали очевидці, які встигли побувати на мосту, скляні панелі тріскалися у них на очах, а також що міст помітно вібрував.

Чи буде дана належна оцінка контролюючих органів, щодо даного будівництва і чи буде міст таки введено в експлуатацію побачимо.

міст

 

Схожі публікації

відео / фото