Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня 2019 року (включно)

Дата публікації: ср, 09/18/2019 - 09:59

Використати право на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

До податкової знижки можна включати витрати,що фактично здійснені платником податку протягом звітного податкового року та підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинні бути відображені вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Нагадуємо, що правом на отримання податкової знижки можуть скористатися платники податків, які сплачували проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, оплачували за навчання своє або своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива.

ГУ ДФС у Київській області

Схожі публікації

Довідка про доходи, що подається разом з декларацією у випадку декларування фізичною особою права на отримання податкової знижки
Перелік витрат, що включаються до податкової знижки за 2019 рік не пізніше 31 грудня 2020 року
Які документи необхідно подати платнику податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи, для реалізації права на податкову знижку за орендну житла?
Детально про податкові знижки ФОП
Податкова знижка за договорами страхування
Якщо податковий агент утримав, але не перерахував ПДФО до бюджету, фізособа не може скористатися податковою знижкою
Як скористатись правом податкової знижки на навчання
Молодіжний житловий кредит: чи є право на податкову знижку?
Купили чи будуєте житло за рахунок іпотечного кредиту – маєте право на податкову знижку
Податковий борг не позбавляє права платника податків на отримання податкової знижки

відео / фото