Правоохоронці проводять розслідування діяльності "ІНТЕРГАЛ-БУДУ" та посадовців УКРЕКСІМБАНКУ

Дата публікації: пн, 10/07/2019 - 12:20

Відповідно до ухвали Печерського райсуду м. Києва від 23 вересня, поліція в рамках кримінального провадження №42017111200000142 (на основі в т.ч. матеріалів СБУ та НБУ) встановила, що “компанія ТОВ КУА «Крістал Ессет Менеджмент» з метою ухилення від сплати обов`язкових податкових платежів грошові кошти, які вона отримала від фізичних та юридичних осіб за продані квартири, паркомісця, приміщення, перераховувала на рахунки ТОВ «Ассет-Інвест», яке має ознаки фіктивності за акції прості іменні” (цитата).

“В подальшому ТОВ «Ассет-Інвест» грошові кошти отримані від ТОВ КУА «Крістал Ессет Менеджмент» перерахувало на рахунки ТОВ «Сан-Ра», ТОВ «Грейпом», ПП «Анвіма», ТОВ «Промталь», які також мають ознаки фіктивності з призначенням платежів «за акції прості іменні відповідно до договорів купівлі-продажу цінних паперів».

Крім цього, встановлено, що на рахунки ТОВ «Ассет-Інвест» також надходили кошти від ТОВ «ВК Підряд» та ТОВ «Фрікан», які афільовані також із ТОВ КУА «Крістал Ессет Менеджмент».

Вищезазначені юридичні особи та їх фінансові операції мають ознаки проведення транзитних фінансових потоків, спрямованих на здійснення операцій надання податкової вигоди для підприємств реального сектору економіки, задіяні в злочинних схемах по конвертації грошових коштів та ухиленню від сплати податків”, - йдеться в судових матеріалів.

Окремо зауважується, що за результатами слідчих дій встановлено, що “до організації незаконної діяльності вище вказаних суб`єктів господарської діяльності причетні ряд співробітники АТ «Укрексімбанк», в тому числі і директор з комплаєнс-контролю” (цитата).

Як констатується, за фактами можливого порушення законодавства директором комплаєнс-контролю Укрексімбанку проводиться службове розслідування, а в липні - на підставі ухвали слідчого судді Печерського райсуду м. Києва - був обшук в робочому кабінеті вказаного посадовця Укрексімбанку, “під час якого серед іншого виявлено та вилучено документи щодо фінансово-господарської діяльності ряду товариств, в тому числі і нерезидентів, які входять в групу компаній «Інтергал»” (цитата).

Раніше повідомлялося, що КУА «Крістал ессет менеджмент» займається реалізацією об’єктів, що зводяться під брендом «Інтергал-Буд». У держреєстрі засновником КУА значиться Сергій Чумак. Водночас простежувався опосередкований зв`язок цієї структури з оточенням екс-нардепа Володимира Зубика.

finbalance

Схожі публікації

Галерея (відео / фото)