ПРАВОВИЙ НАВІГАТОР ВОДІЯ: ваш захист в дорозі

Дата публікації: чт, 02/01/2018 - 12:40

 

Переважна більшість водіїв добре знає та поважає Правила дорожнього руху. Але мало хто усвідомлює - окрім Правил наші взаємовідносини з поліцейським формуються на величезної кількості інших законів, постанов, наказів та стандартів.

За призначенням Навігатор - це електронний адвокат водія, що завжди знаходиться поруч і цілодобово забезпечує його захист.

Інтерактивна форма додає йому мобільність  та гнучкість, зв’язок з законодавчою базою в реальному часі, можливість регулярного оновлення. Навігатор виключає потребу в самостійному пошуку чисельних правових актів, що безпосередньо впливають на наші взаємовідносини з поліцейським.

Правовий навігатор

Перша частина Навігатора містить Правила дорожнього руху з коментарями, що встановлюють їх зв’язок з іншим законодавством, пояснюють наслідки недотримання вимог та ступінь відповідальності не тільки водія, а й поліцейського.

Друга частина пояснює обов'язкові норми матеріального та процесуального права, що виникають під час спілкування водія поліцейським, без дотримання яких притягнути громадянина до відповідальності досі складно.

Навігатор захищає водія від необґрунтованих обвинувачень, формує впевнену модель нашої поведінки під час спілкування з поліцейським та чітко обумовлює шляхи отримання компенсації за шкоду, завдану громадянину поліцейським через недотримання або перевищення наданих законом повноважень.

Рекомендую Навігатор кожному водієві, незалежно від стажу керування та досвіду спілкування з поліцією, а також посадовим особам державних органів влади, що забезпечують наш комфорт і безпеку під час дорожнього руху.

Караваєв

 

Володимир Караваєв

Ознайомитись та передплатити ПРАВОВИЙ НАВІГАТОР ВОДІЯ

Долучення Size
ЗМІСТ ПРАВОВОГО НАВІГАТОРА ВОДІЯ.docx36.53 КБ 36.53 КБ

Схожі публікації

відео / фото галерея