Залишати авто на вулиці під знаком “парковка заборонена” буде дуже дорого – мер Києва

Дата публікації: сб, 04/07/2018 - 14:43

Після вступу в силу закону про реформування сфери паркування транспортних засобів, зміну правил паркування та евакуації, який президент підписав 28 березня, столична влада отримає повноваження штрафувати недобросовісних водіїв та евакуйовувати автівки, залишені у місцях, де заборонена парковка. Причому залишати авто на вулиці під знаком “парковка заборонена” буде дуже дорого. Про це сказано на сайті Київського міського голови Віталія Кличко.

“Щодо парковок. Проблема справді є. І вона достатньо серйозна. На сьогодні ніхто не хоче інвестувати в будівництво паркінгів. Бо це невигідно. Ті паркомісця, які є в Києві, - паркхауси, парковки - стоять напівпусті. Але в цей же час автомобілі стоять, де завгодно – на тротуарах, на вулиці. Інколи недобросовісні водії кидають їх, перекриваючи навіть проїжджу частину”, - наголосив Кличко та додав, що сьогодні міська влада не може штрафувати таких водіїв-порушників.

Він нагадав, що нещодавно президент підписав закон у сфері паркування транспортних засобів, тож тепер  влада міста отримає повноваження штрафувати недобросовісних водіїв.

“Нарешті закон, який два роки знаходився в парламенті, ухвалили. Він вже підписаний і протягом наступних п’яти місяців вступить в законну силу. І тут я єдине можу пообіцяти недобросовісним водіям – авто кидати на вулиці під знаком “парковка заборонена” буде дуже дорого. Ми будемо ці авто евакуйовувати і виписувати штрафи, які будуть достатньо болючими”, - відзначив мер.

Недешево, за словами Кличка, коштуватиме власникам автівок і забрати авто зі штрафмайданчика.

До того ж, зауважив міський голова, в результаті впровадження більш жорстких умов щодо водіїв-порушників інвестори почнуть вкладати кошти у будівництво паркінгів, яких у столиці катастрофічно не вистачає.

 

Схожі публікації

відео / фото