Карантинні 8000 грн - як отримати?

Дата публікації: чт, 04/15/2021 - 16:52

 

Одноразову матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн виплачуватимуть у тих регіонах, де через коронавірус діють додаткові карантинні заходи — «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Закон України "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" набрав чинності 09.04.2021 року.

Заяву про надання допомоги можна надати протягом 30 днів із дня запровадження на території відповідного регіону додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів "червоної" зони карантину. Заяву на отримання карантинних виплат можна сформувати та подати через вебпортал електронних послуг «Дія», а також з використанням мобільного застосунку «Дія».

Допомога надається найманим працівникам суб’єкта господарювання або ФОПам, основний вид економічної діяльності яких зазначений першим у відомостях з ЄДР станом на останній день місяця, який передує місяцю подання заяви на отримання допомоги та відповідає видам, визначеним у Переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць COVID-19, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб’єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та ФОПів, затвердженому постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 (цей перелік оновлено постановою від 07.04.2021 р. №329).

Перелік КВЕДів встановлено постановою КМУ від 07.04.2021 р. №329. Вона також набрала чинності 10 квітня.

 

Юридична компанія WINNER

Схожі публікації

відео / фото галерея