Касові апарати хочуть замінити електронною системою e-Receipt

Дата публікації: пн, 11/12/2018 - 14:02

В Україні зовсім скоро можуть зникнути касові апарати, через те, що їх визнали дорогими і застарілими.

Їх замінять електронною системою e-Receipt, яка зможе працювати на будь-яких пристроях, які підтримують Android і iOS. Ця система повністю замінить систему PPO для адміністрування і платників.

Державна фіскальна служба вже запустила цю новацію в пілотному режимі. Про це розповів виконуючий обов'язки заступника голови ГФС України Євгена Бамбізов.

"По-перше, ми відходимо від старих касових апаратів, які дуже дорогі, адже їх ціна інколи досягає понад 20 тис. По-друге, ми відходимо від тривалої процедури оформлення цих РРО" - повідомив Бамбізов.

Нова система передбачає реєстрацію пристрою протягом 24 годин. Це означає, що після установки e-Receipt на планшет або смартфон варто зареєструватися і через добу цією системою вже можна користуватися.

Бамбізов зазначає, що нова система дуже проста у використанні і ГФС планує ввести її для всіх платників, тобто для "спрощенців" та юридичних осіб.

"Система вже працює, великі платники податків першими залучаються до цього проекту, і потім ми будемо поширювати цю практику на всю країну", - відзначає заступник керівника ГФС.

Схожі публікації

відео / фото