Компанія ЛІГА:ЗАКОН презентує свої смарт-розробки на всесвітній виставці Expo-2020 в Дубаї 

Дата публікації: пт, 10/08/2021 - 12:11

 

Днями в Дубаї на всесвітній виставці Expo-2020, на якій представлені павільйони 192 країн світу відкрився павільйон України. Він має форму колоска пшениці, а його емблемою стали дев’ять жовто-синіх крапок, які символізують тему національного павільйону – Smart Ukraine: Connecting Dots (Розумна Україна: точки підключення). 

 

Цьогорічна виставка присвячена вивченню нових шляхів співпраці та побудові партнерських відносин для просування в розвитку інновацій та нових ідей для побудови більш сталого майбутнього. Український павільйон став майданчиком для демонстрації смарт-підходу до життя, а його виставки та заходи розділені на 4 підтеми: smart-life, smart-health, smart-thinking и smart-feeling.

 

Серед компаній, що представляють на цьому престижному, іміджевому форумі Україну окремий стенд має компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка презентує свої смарт-продукти, розробкою яких фахівці компанії займаються вже 30 років. 

 

«Дуже знаково, що напередодні нашого тридцятиріччя ми беремо участь у всесвітньовідомій виставці Expo-2020 і це великий та цілком заслужений успіх команди ЛІГА:ЗАКОН, яка вже майже 30 років працює над розробкою та впровадженням смарт-продуктів,  інформаційно-аналітичних рішень та систем для спрощення роботи юристів, бухгалтерів. Наша мета в Дубаї - показати наші технології і рішення, які можуть бути адаптовані до інших країн - адже ми використовуємо відкриті джерела даних - державні і недержавні реєстри,  перетворюємо їх на корисну інформацію, даємо аналітику і допомагаємо приймати своєчасні рішення щодо уникнення ризиків або подальшого розвитку. Більш того, вивчаємо різні країни для створення продуктів локалізованих під них», - говорить Голова Ради Директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

 

Вона також зазначила, що цього року компанія змінює свою стратегію щодо представлення продуктового портфелю та надання комплексних рішень для всієї компанії, функціональних команд та окремих професіоналів, які допомагають уникати різноманітних ризиків пов'язаних із зовнішньою та внутрішньою інформацією.

 

До речі, всі продукти та рішення, які українська компанія презентує на EXPO2020, об'єднані єдиною метою – попереджати ризики, які виникають навколо бізнесу - risk management solutions і участь у такому представницькому форумі надає хорошу можливість як себе показати, так і протестувати, в яких країнах викликали зацікавленість рішення ЛІГА:ЗАКОН.

 

На фото: креативний стенд Liga Zakon на EXPO2020 у Дубаї.

Фото: Liga Zakon 

 

Контакти для ЗМІ: Ігор Халявінський

Тел.: +38 (050) 828-70-71, E-mail: press.liga.zakon@freshpr.com.ua 

Схожі публікації

Круглий стіл "Управління репутацією в юридичному бізнесі": Що робити в 2021 році?
Старт LIGA ZAKON AWARDS 2021: Зміни юрбізу з початку поточного року
Бліц-інтерв’ю Валерія Решетняка, директора LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН щодо рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
«Карантинне» рейдерство: як захистити майно та бізнес від захоплення під час надзвичайної ситуації - інтерв'ю
LEGAL TECH STARTUP 2020: стартапи на перетині інженерії та юриспруденції отримали свою спеціальну премію
ЛІГА:ЗАКОН. Підсумки круглого столу: за репутацію компанії відповідає кожен її працівник
Премія LEGAL PRIME 2021: визначення кращих авторів та партнерів ЮРИСТ&ЗАКОН
Бліц-інтерв’ю Олени Васильєвої, представниці Оргкомітету Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
Обов`язкові умови для визнання осіб членами сім`ї, крім спільного проживання - постанова ВС
ТОП-5 найкращих юридичних департаментів – 2020

відео / фото