Компанія - учасник "Великого будівництва" не сплатила понад 18 млн. грн. податків

Дата публікації: вт, 04/06/2021 - 12:06

 

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури, викрили службових осіб приватного підприємства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Як зазначається, підприємство крім іншого, неодноразово ставало переможцем публічних торгів по програмі “Велике будівництво”.

З метою штучного завищення вартості робіт та подальшого отримання готівкових коштів (схема відкату) підприємство проводило безтоварні операції, при цьому лише документально відображаючи придбання ТМЦ, робіт, у іншого товариства, яке в свою чергу, здійснювало фінансово-господарські взаємовідносини з ризиковими СГД.

Діючи умисно, фігуранти кримінального провадження, формували безпідставний податковий кредиту з ПДВ. В результаті такої діяльності зловмисники ухилились від сплати податку на загальну суму понад 18,6 млн гривень.

На підставі ухвали районного суду, співробітники податкової міліції провели обшуки офісних та житлових приміщень, в результаті яких виявили тендерну документацію та фінансово-господарські документи, що свідчать про факти розкрадання бюджетних коштів, чорнові записи та готівкові грошові кошти на загальну суму понад 6 млн гривень в еквіваленті.

Наразі триває досудове розслідування.

відео / фото