Контроль за якістю ліків у 2020 році

Дата публікації: сб, 02/01/2020 - 17:06

Поки весь світ обговорює новий китайський вірус, у МОЗ вирішили, що сучасні проблеми потребують вчасних рішень і запропонували підвищення штрафів за неякісні ліки, їх продаж без рецепта лікаря і недотримання умов зберігання.

Наприклад, за ст. 424 КУпАП за продаж лікарських засобів без рецепта у заборонених законодавством випадках пропонується замінити суму штрафу "від шести до двадцяти п’яти" на "від ста до п’ятисот" неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторний продаж протягом року замість "від двадцяти п'яти до сімдесяти" замінити на "від п’ятисот до семисот" неоподатковуваних мінімумів.

За ст. 18810 КУпАП через невиконання законних вимог посадових осіб органів державного контролю якості лікарських засобів замінити суму штрафу з "від десяти до двадцяти" на "від двохсот до п’ятисот" неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За словами МОЗ, законопроєкт про внесення змін до КУпАП дозволить українському ринку отримувати тільки якісні, ефективні і безпечні лікарські засоби, вироблені відповідно до вимог стандартів.

Юридична компанія Winner

Схожі публікації

відео / фото