ЛІГА:ЗАКОН. Підсумки круглого столу: за репутацію компанії відповідає кожен її працівник

Дата публікації: чт, 02/18/2021 - 09:47

 

16 лютого компанія ЛІГА:ЗАКОН провела круглий стіл на тему «Управління репутацією в юридичному бізнесі». Учасниками заходу стали представники маркетингових комунікацій, ЗМІ та піару, які охоче ділилися практичними кейсами й обмінювалися власним досвідом.

Круглий стіл відбувся, вже традиційно для нашого часу, в онлайн-форматі.

Спікерами заходу були:

 • Анастасія Глущенко, голова Комітету маркетингу та розвитку бізнесу ААУ, СЕО консалтингової агенції Stasy Passion;

 • Олег Киричук, PR-менеджер юридичної компанії ASTERS;

 • Дарія Кравець, керівник відділу маркетингу та PR в ЮФ EVERLEGAL;

 • Ольга Бузунова, керівник відділу маркетингу та PR AO Arzinger;

 • Ірина Холод, директорка з маркетингу компанії ЛІГА:ЗАКОН;

 • Валентин Богунов, заступник головного редактора «Закон і Бізнес»;

 • Ярослава Карибіна, керівник Департаменту по роботі з клієнтами компанії Semantrum.

Модерувала захід Інна Калініна, керівник PR-відділу ЛІГА:ЗАКОН.

 

Експерти обговорювали успішні PR-кейси 2020 року, дискутували щодо того, які ж компетенції піарника є найважливішими для роботи в юридичній компанії та які є ризик-фактори, ділилися власними дієвими інструментами управління репутацією, а також вирішували, якими методами варто користуватися для вимірювання репутаційного капіталу компанії у 2021 році.

Зокрема, Олег Киричук, PR-менеджер юридичної компанії ASTERS, навів яскравий приклад того, коли корпоративна соціальна відповідальність покращила загальну репутацію фірми. Він розповів про ідею благодійного забігу з метою збору коштів для онкохворих дітей. У результаті проведення заходу було зібрано 1 млн 100 тис. грн. Крім того, приємним бонусом стало активне залучення цільових аудиторій компанії та стейкхолдерів.  

Особливу роль в управлінні репутацією відіграє контент, який подає компанія у своїх соціальних мережах. Так, Дарія Кравець, керівник відділу маркетингу та PR в ЮФ EVERLEGAL, розповіла цікавий кейс про запуск відеоматеріалів одного з партнерів компанії в ТікТок, які почали стрімко набирати аудиторію й на сьогодні налічують близько 130 тис. підписників.

«Окрім того, з метою піару ми запустили серію секторальних відео на юридичну тематику й закріпили кожного партнера фірми за його індивідуальною практикою. Це дало значний приріст підписників сторінок компанії в соціальних мережах», зазначила Дарія.

Заступник головного редактора «Закон і Бізнес» Валентин Богунов виділив шість типів матеріалів, які надходять у медіа, і систематизував їх у порядку зменшення професійного інтересу журналіста та зростання фінансової зацікавленості ЗМІ, які розміщуватимуть такий матеріал. Сюди належать:

 • статті, авторські колонки;

 • експертні коментарі;

 • практичні, судові кейси;

 • виступи на різноманітних заходах, анонси таких заходів;

 • корпоративні новини;

 • інтервю. 

«ЗМІ надзвичайно зацікавлені в якісному контенті, який матиме вірусне поширення. Для того, щоб матеріал знайшов відгук у читачів, він повинен бути орієнтований на цільову аудиторію того чи іншого медіа»,  наголосив Валентин Богунов.

Ірина Холод, директорка з маркетингу компанії ЛІГА:ЗАКОН, розповіла про ті виклики й ризики, які стояли перед компанією у 2020 році. Це і запуск нового продукту, екосистеми хмарних рішень LIGA360, який збігся з початком пандемії коронавірусу, і необхідність пошуку нових способів взаємодії та комунікації з клієнтами, і багато іншого. Більше того, було реалізовано нові формати онлайн-івентів, які стали комунікаційними майданчиками для співпраці та дали змогу обмінюватися досвідом і знаходити відповіді на актуальні питання.

Ірина зазначила: «Сьогодні надзвичайно важливо знаходитися в контексті тих змін, у яких ми існуємо. Будь-який бізнес знаходиться під впливом зовнішніх факторів: ми працюємо в ринкових умовах, у нас є конкуренти, партнери і клієнти, нашу діяльність регулює певне галузеве законодавство. Усе це необхідно відстежувати, а наш продукт LIGA360 дає змогу всій команді знаходитися в єдиному інформаційному полі та ефективно взаємодіяти».

Запис трансляції заходу є у вільному доступі на ютюбі ЛІГА:ЗАКОН за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=g6nnpG6nvIA.

Схожі публікації

Бліц-інтерв’ю Валерія Решетняка, директора LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН щодо рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
«Карантинне» рейдерство: як захистити майно та бізнес від захоплення під час надзвичайної ситуації - інтерв'ю
LEGAL TECH STARTUP 2020: стартапи на перетині інженерії та юриспруденції отримали свою спеціальну премію
Круглий стіл "Управління репутацією в юридичному бізнесі": Що робити в 2021 році?
Бліц-інтерв’ю Олени Васильєвої, представниці Оргкомітету Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
Обов`язкові умови для визнання осіб членами сім`ї, крім спільного проживання - постанова ВС
ТОП-5 найкращих юридичних департаментів – 2020
Нове ІТ-рішення для адвокатів від ЛІГА:ЗАКОН та НААУ “LIGA360:АДВОКАТ НААУ”
Оголошено імена переможців Рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2019
Онлайн-дискусія: “Правові колізії подання та розгляду електронних документів у суді”

відео / фото