Медіадопомога малому та середньому бізнесу: портал "Мінфін" запускає проект про українських підприємців в умовах карантину

Дата публікації: чт, 06/18/2020 - 15:42

2 червня фінансовий портал "Мінфін" запустив проект "Медіапідтримка малого і середнього бізнесу". Редакція безкоштовно розмістить публікації про учасників на головній сторінці сайту.

У проекту дві мети:

  1. допомогти перспективним українським компаніям залишатися у медіаполі якомога довше. Проект триватиме протягом півроку, тому власники бізнесу зможуть привернути увагу аудиторії і після закінчення "коронакризи".
  2. обмінятися досвідом. В рамках проекту підприємці зможуть розповісти зацікавленій аудиторії про свій досвід роботи під час карантину. Це допоможе іншим бізнесам вчитися на ваших помилках і дізнатися, як досягти успіху.

Правила участі

До проекту запрошують українські компанії, які мають штат до 50 співробітників та зареєстровані і ведуть діяльність на території країни.

 

Особливу увагу приділять підприємцям, які:

  • не склали руки і зберегли в цей складний кризовий час більшість співробітників, або продовжували отримувати прибуток;
  • швидко навчилися працювати в нових умовах;
  • після карантину будуть використовувати кризовий досвід і хочуть поділитися своїми спостереженнями з аудиторією.

 

Кількість учасників обмежена: редакція може розмістити матеріали тільки про 30-х підприємців.


Про організатора

Minfin.com.ua – сайт про фінанси та інвестиції. Публікує новини та аналітичні огляди про курси валют, ставки по депозитах і кредитах, а також висвітлює події в фінансовому секторі.

Схожі публікації

відео / фото