Надію Савченко з сестрою впіймали в аеропорту з фальшивими Covid-сертифікатами

Дата публікації: пт, 10/22/2021 - 11:41

 

Колишня нардеп Надія Савченко та її сестра Віра намагалися потрапити в Україну з підробленими сертифікатами про вакцинацію проти Covid. Це виявили в аеропорту "Бориспіль".

 

Як зазначили у відділі комунікації поліції Київської області притягують до відповідальності колишню нардепку за використання підробленого Covid-сертифіката. Жінка із сестрою в аеропорту намагалися використати підроблені сертифікати про вакцинацію, щоб потрапити в Україну. 

Хоча у поліції не називають імен за даними джерел УП, йдеться про Надію Савченко та її сестру. 

"Днями в аеропорту "Бориспіль" під час перевірки документів працівники Державної прикордонної служби виявили у двох жінок сертифікати вакцинації проти Covid-19 із явними ознаками підробки. Встановлено, що одна із фігуранток є колишньою народною депутаткою. Інформацію про правопорушення передали до поліції" - зазначається у повідомленні.

За фактом використання підроблених документів було розпочате кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Розслідування проводять дізнавачі поліції Київщини. 

Підроблені документи вилучили й направили на проведення необхідних експертиз. Найближчим часом буде прийнято рішення про оголошення підозри фігуранткам. 


1

 

2

 

відео / фото