Найкращі цифрові рішення для держави і бізнесу представлять на Форумі «Бізнес без паперу»

Дата публікації: пт, 11/19/2021 - 15:12

 

19 та 23 листопада 2021 року в Києві відбудеться третій Форум «Бізнес без паперу», який традиційно є всеукраїнським майданчиком для обміну сучасними цифровими практиками між представниками держави та лідерами ринку в різних індустріях бізнесу. Генеральним партнером Форуму виступає LIGA360, комплексна IT-платформа для управління підприємствами як в державному, так і приватному секторі.

 

Цього року Форум проводитиметься у двох форматах: онлайн — 19 листопада та онлайн+офлайн — 23 листопада, і буде поділений на три блоки: швидкий старт, цифровий злет для бізнесу та новий рівень діджиталізації. На учасників та відвідувачів заходу чекає більше 20 доповідей від топових експертів в питаннях електронних сервісів та цифровізації процесів ведення бізнесу.

 

Вони представлять реальний досвід українських компаній у відмові від паперового документообігу, обговорять ефективність е-чеків, розберуть на деталі міфи фіскалізації та презентують сучасні системи автоматизації бізнесу. Від представників влади можна буде почути про діджитал-плани з боку держави. Кожен спеціаліст отримає для себе ексклюзивний контент та дієві інструменти для практичного застосування.

 

В рамках Форуму компанія LIGA: ZAKON представить своє комплексне рішення в сфері paperless business, ІТ-платформу LIGA360 для командного управління інформацією і прийняття вчасних бізнес рішень та випередження ризиків. Власне про те, як вести бізнес у сучасному непередбачуваному середовищі та які цифрові інструменти при цьому застосовувати, у своїй доповіді розповідатиме Ольга Таранова, Product Director компанії LIGA:ZAKON:

 

«Аналітичні дашборди для топ-команди компанії дозволяють оцінювати зовнішні та внутрішні інформаційні ризики, які можуть істотно впливати на бізнес. Аналіз усього інформаційного оточення компанії дає розуміння ключових подій і дозволяє автоматизувати процеси та збудувати систему реагування на ринкові ситуації. Наша IT-платформа LIGA360 забезпечує власників та керівників бізнесу консолідованою інформацією необхідною для оперативного ухвалення оптимальних рішень та запобігання ризиків для бізнесу та пошуку нових можливостей».

 

Виступ Ольги Таранової заплановано онлайн у перший день Форуму 19 листопада з 13:10 до 13:35.

 

Ознайомитися з повною програмою заходу та придбати квиток можна за посиланням: https://biznes-bez-paperu.com.ua 

 

Детальніше про Генерального партнера ФорумуБізнес без паперу» — LIGA360: https://liga360.ligazakon.net 

Схожі публікації

Бліц-інтерв’ю Валерія Решетняка, директора LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН щодо рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
«Карантинне» рейдерство: як захистити майно та бізнес від захоплення під час надзвичайної ситуації - інтерв'ю
LEGAL TECH STARTUP 2020: стартапи на перетині інженерії та юриспруденції отримали свою спеціальну премію
Круглий стіл "Управління репутацією в юридичному бізнесі": Що робити в 2021 році?
Старт LIGA ZAKON AWARDS 2021: Зміни юрбізу з початку поточного року
Компанія ЛІГА: ЗАКОН та Державний податковий університет України підписали Меморандум про співпрацю
Бліц-інтерв’ю Олени Васильєвої, представниці Оргкомітету Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS
Обов`язкові умови для визнання осіб членами сім`ї, крім спільного проживання - постанова ВС
ТОП-5 найкращих юридичних департаментів – 2020
ЛІГА:ЗАКОН. Підсумки круглого столу: за репутацію компанії відповідає кожен її працівник

відео / фото