Названо середню зарплату на Донбасі на початку 2018 року

Дата публікації: сб, 03/03/2018 - 22:27

Керівник Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський розповів, яку середнью зарплату отримують жителі Донецької області

Про це він повідомив під час прес-конференції.

"Не дивлячись на всі неприємності, в Донецькій області ми маємо другу по країні заробітну плату ... Це, по-перше, є відповідальність бізнесу перед жителями Донеччини. 7 764 грн, - це річна. А в грудні ми вийшли на: 8 900 середню заробітну плату по Донецькій області. І зростання також буде", - пообіцяв губернатор.

Жебрівський заявив, що йдуть як переговори з бізнесом, так і продумуються стимулюючі підходи. Як приклад він навів ситуацію в Маріуполі. Губернатор розповів, що разом з мером Бойченко було організовано комунальне підприємство, на якому заробітна плата становить 10 тис. грн.

"Тепер металурги думають, що буде відтік робочої сили. Навіщо стояти біля печі, якщо 10 тис. грн можна отримати на комунальному підприємстві, працюючи на новому транспорті? "- сказав Жебрівський.

Він також окремо відзначив роботу центрів зайнятості в Донецькій області на їх інноваційні підходи. За його даними, Донецька область - перша в країні у залученні безробітних до професійного навчання, працевлаштування та громадських робіт (65,8 тисячі).

"Також центри зайнятості тепер можуть допомагати людям складати бізнес-програми для підприємців", - йдеться у повідомленні.

Джерело

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)