ЦВК скасувала реєстрацію Клюєва та Шарія кандидатами в депутати

Дата публікації: ср, 07/03/2019 - 23:24

Центральна виборча комісія одноголосно скасувала реєстрацію екс-глави Адміністрації колишнього президента В. Януковича Андрія Клюєва і відеоблогера Анатолія Шарія кандидатами в народні депутати.

Про це на своїй сторінці на сторінці у Facebook повідомляє громадянська мережа "ОПОРА".

«ЦВК одноголосно скасувала реєстрацію Андрія Клюєва кандидатом у народні депутати в ОВО № 46», - йдеться в повідомленні.

В мережі з посиланням на засідання ЦВК зазначають, що аргументи скасування його реєстрації були наступні:

«1) Свідки Держохорони Януковича засвідчують, що Клюєв супроводжував колишнього Президента під час перетину кордону з РФ. 2) У грудні 2016 Клюєв брав участь у засіданнях суду у Москві; 3) Міжнародна пошта неодноразово не доходила Клюєву у Донецьку 3) Адвокати та сам Клюєв просили інформувати за адресою у Московській області. 4) За даними СБУ, Клюєв виїхав за межі території України у 2014 р., після цього офіційні пункти перетину кордону не перетинав».

Крім того, "ОПОРА" зазначає, що ЦВК також одноголосно скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати Анатолія Шарія, висунутого від політсили «Партії Шарія».

«Рішення ухвалили на основі використаних доказів: Лист СБУ від 3 липня засвідчує, що Шарій виїхав 24 січня 2012 року з України через пункт пропуску Зернове на територію РФ потягом «Ковель-Москва», після цього до України не повертався. 22 липня 2012 Нідерланди проінформувала ГПУ про наявність у нього статусу біженця. СБУ вважає, що Шарій не перебував на території України з 24 січня 2012 року. Суди та правоохоронні органи протягом різних періодів отримували від Інтерполу інформацію про перебування Шарія у Нідерландах та Литві», - зауважили у громадянській мережі.

За інформацією УНІАН

 

Галерея (відео/фото)