За нацистську свастику у ТЦ Києва оголосили підозру 17-річному хлопцю

Дата публікації: пн, 07/29/2019 - 15:16

Київською місцевою прокуратурою спільно з Департаментом захисту національної державності СБУ викрито підлітка, який поширював символіку нацистського режиму (свастику) в одному із ТЦ в оболонському р-ні м. Києва.

Інцидент стався ще 16 лютого 2019 року.

Встановлено, що 17-річний хлопець, перебуваючи у приміщенні ТЦ, за допомогою програмного забезпечення «TeamViewer» здійснив зі свого мобільного телефону доступ до системи комп’ютера, з якого здійснювалася трансляція реклами на LED. Пароль до системи був відображений на моніторі в результаті збою в роботі комп’ютера. Молодик скористався цією технічною несправністю та завантажив у систему фото із зображенням нацистської свастики. Вказане зображення протягом певного часу демонструвалося відвідувачам через монітор, розташований на першому поверсі центру, допоки працівники охорони не відімкнули живлення системи комп’ютера.

За результатами розслідування неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України, тобто у поширенні, а також публічному використанні символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

На даний час досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Галерея (відео/фото)