Суд (ОАСК) скасував наказ, яким звільнили одіозного прокурора Суса (документ)

Дата публікації: пн, 08/05/2019 - 16:38

Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ, на підставі якого Генпрокуратура звільнила Дмитра Суса з посади заступника керівника департаменту ГПУ з особливо важливих справ у сфері економіки.


Відповідне рішення суду опублікував член Громадської ради доброчесності Роман Маселко.

Суса, який був фігурантом кримінальної справи через розкрадання майна, звільнили в 2017 році через внесення недостовірних даних у декларації — у першому випадку його притягнули до адміністративної відповідальності, а після другого випадку звільнили. Він зокрема не вказав у декларації користування кімнатою в Києві, машиною Citroen C4 та продаж двох автомобілів.

Своє звільнення він оскаржив у суді. У березню 2019 року Окружний адмінсуд скасував перший наказ про притягнення Суса до відповідальності, а у липні — другий. Це рішення ухвалив суддя Руслан Арсірій.

Як зазначає Маселко, ця справа «припадала пилом» два роки, і розглянули її 26 липня, у день, коли до суду прийшли з обшуками ГПУ і НАБУ. Тоді суддя Арсірій скаржився, що правоохоронці унеможливили роботу суду, але у підсумку це не завадило йому провести засідання у справі Суса.

«Які ще докази потрібні, що ОАСК використовує судові рішення виключно для торгу чи тиску?», — наголосив Маселко.

Нагадаємо, прокурор Сус зокрема став відомим через те, що його автомобіль Audi Q7 був записаний на бабусю.

Павло Калашник, Громадське


Документ

аааааааа

 

відео / фото