Скандального адвоката позбавили права на професійну діяльність

Дата публікації: ср, 10/02/2019 - 16:09

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області позбавила скандального адвоката Костянтина Лікарчука права займатись професійною діяльністю строком на 1 рік.

Адвокатська спільнота ухвалила рішення про дисциплінарне стягнення та призупиненні адвокатської діяльності Лікарчука. Про це повідомляється на сайті ГО "Стоп нелегал".

Таке покарання адвокат отримав за неодноразове порушення адвокатської присяги, некоректну поведінку, розголошення таємниці слідства та інші грубі порушення норм професійної етики і діяльності.

«Наша організація звернула увагу на некоректні вислови, якими активно апелював Костянтин Лікарчук до своїх колег-адвокатів в публічній площині, зокрема, на своїй сторінці у соцмережах. Ми подали скаргу до професійної дисциплінарної комісії. Виявилось, що це – далеко не перша скарга на некоректну і непрофесійну поведінку скандального адвоката», – повідомив Голова Правління ГО «Стоп нелегал» Денис Шинкаренко, який був присутній на засіданні.

Усі члени дисциплінарної комісії одноголосно проголосували за призупинення діяльності Лікарчука. Інформацію про заборону професійної діяльності буде внесено до реєстру.

Нагадаємо, журналісти «СтопКору» багато місяців стежили за схемою рейдерських захоплень агропідприємств, у якій Костянтин Лікарчук фігурував у якості адвоката рейдерів.
До того ж, раніше, Лікарчук був звільнений зі скандалом з посади заступника голови ДФС. 

За інформацією ГО "Стоп нелегал"

відео / фото