Адвокат підозрюваної у вбивстві Шеремета Ю. Кузьменко оприлюднив Повідомлення про підозру

Дата публікації: пт, 12/13/2019 - 16:36

Адвокат В. Добош, який представляє інтереси подозрюваної у вбивстві журналіста П. Шеремета, а саме закладанні вибухівки, Юлії Кузьменко, на своїй сторінці у Фейсбук висловив сумніви у достатності доказів слідства.

Зокрема адвокат зазначив декілька моментів, а саме, що вбивство відбулося 3,5 роки назад.

За цей час можна було наговорити що завгодно і про що завгодно, і вставити ці слова в потрібний контекст! Адже, якщо б не було підводки того генерала, то просто пусті балачки ні про що!

Щодо жодної розмови не вказується дата коли вона відбулася, вчора чи 3 роки тому. А це важливо для контексту! Особливо про Марусю Звіробій, де спікер робить підводку що ніби то Юля шукає сакральну жертву для чогось страшного, хоча розмова відбувається після намагання звинуватити Марусю за погрози президенту Зеленському, саме в контексті, що в суспільстві створюється жертва режиму вже цього!

Щодо походки і якихось фізичних ознак, що все вже підтверджено висновками експертів. Та де ж посилання тоді в підозрі на ті висновки та інші докази.

На підтвердження своїх доводів Добош виклав текст Повідомлення про підозру і написав "Щоб було всім зрозуміло, що окрім фантазії слідчого я там нічого не прочитав. Туди вставте будь які інші прізвища і получаться вони підозрювані. Тому, щоб була підозра обгрунтована, кожен викладений в ній факт має підтверджуватися якимсь, хоч більш менш, належним доказом причетності особи до злочину!" 

12345

 

відео / фото