Створено та діє 715 мобільних груп для боротьби з функціонуванням гральних закладів

Дата публікації: пн, 12/23/2019 - 15:48

Як повідомляється на сайті Національна поліція жорстко реагуватиме на всі спроби відновити діяльність гральних закладів.

Зокрема, по всій території України створені та працюють мобільні групи, які  моніторять дотримання норм законодавства щодо заборони функціонування будь-яких гральних закладів.

Наразі діє 715 мобільних груп, до складу яких входять працівники слідчих підрозділів, а також Департаменту стратегічних розслідувань. Мобільні групи постійно здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи щодо виявлення незаконного грального бізнесу. 

Будь-які спроби власників грального бізнесу поновити незаконну діяльність поліція буде припиняти та вживати відповідних заходів. Тому закликаємо спритників та осіб, що мають намір здавати в оренду приміщення під підпільні гральні заклади, не порушувати норми чинного законодавства. 

На цей час у співпраці із представниками органів місцевого самоврядування відбувається демонтажу зовнішньої реклами гральних закладів. 

У поліції закликають громадян, які побачили що такі заклади функціонують, негайно повідомляти про це на лінію 102 для оперативного та належного реагування. 

Нагадуємо, поліцейські припинили діяльність майже 5300 гральних закладів та розпочали 250 кримінальних проваджень за зайняття гральним бізнесом.

відео / фото