Поліція затримала групу кіллерів, які підозрюються у вбивстві Аміни Окуєвої

Дата публікації: пн, 01/13/2020 - 14:48

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що 12 січня Нацполіція затримала групу кіллерів, яких підозрюють у вбивстві Аміни Окуєвої. 

"Сьогодні Нацполіція затримала групу кілерів, обґрунтовано підозрюваних у низці вбивств і в тому числі - у вбивстві Аміни Окуєвої. ДНК затриманого збіглося з ДНК на кинутій на місці злочину зброї. Слідчі дії продовжуються", - сказав Арсен Аваков. 
Міністр нагадав, що Аміна Окуєва була вбита під Києвом у 2017 році. Кіллери лишили зброю на місці злочину. 

Також, за словами Голови Національної поліції України, члени злочинної групи  обгрунтовано підозрюються у серії тяжких злочинів, зокрема вбивств.
«До складу групи загалом входило сім осіб, частину із них за підозрою в двох вбивствах затримали у вересні 2019 року. А сьогодні оперативники затримали організатора вбивства Аміни Окуєвої та замаху на вбивство її чоловіка Адама. Затриманий чоловік теж є членом вказаної злочинної групи», - повідомив Ігор Клименко.

Нагадаємо, що після вбивства А. Окуєвої поліція заявила, що ані відбитків, ані слідів ДНК на кинутій зброї знайдено не було. Однак, наразі Головою нацполіції повідомлено, що така заява була зроблена в інтересах слідства і тоді не можна було оприлюднювати дану інформацію.

відео / фото