Недобудова в ЖК "Міністерський": суддя може бути причасна до махінацій

Дата публікації: пн, 01/20/2020 - 10:38

Як написав на сторінці Фейсбук голова ініціативної групи інвесторів ЖК "Міністерський" (вул. Кондратюка 1, м. Київ) Віталій Беспалий, суддя Голосіївського району м. Києва Чередніченко Наталія Петрівна може бути причетна до корупції.

Більше ніж півтора року як будинок в якому були придбані квартири не добудовується. Більше року директор компанії забудовника «Енергополь Україна» Тетяна Семенкова розповідала, що все добудує, а сама виводила усі гроші з компанії.

"Коли ми зрозуміли, що буде біда, то звернулись до правоохоронних органів і до суду з метою накласти арешт на майно компанії, до того часу поки не стане зрозумілим куди і як йдуть наші гроші. І тут почалось найцікавіше" - пише Беспалий.

Так, 03 грудня 2019 року арешт був накладений на майно компанії «Енергополь Україна» слідчим суддею Голосіївського районного суду м. Києва Чередніченко Наталією в рамках кримінального провадження і оприлюднений в державному реєстрі. А 10 грудня – ВІН ЗНИКАЄ З РЕЄСТРУ!

"11 грудня ми зателефонували до Державного підприємства «Інформаційні судові системи» за номером 044-207-35-59, де нам повідомили, "що публічний доступ до ухвали від 03.12.19 року обмежено Голосіївським районним судом, але в реєстрі вона є" - повідомив В. Беспалий.

І ось 30 грудня 2019 року в тому самому провадженні не зважаючи на наявність діючого арешту, суддя Чередніченко задовольняє клопотання старшого слідчого про залишення без розгляду клопотання про арешт майна. Треба, ще розібратися чи було клопотання слідчого не розглядати його ж запит про арешт майна, але виходить, що було виправлено вже існуюче рішення на абсолютно протилежне просто в державному реєстрі.

З цього приводу інвестори звернулись до ДБР. Наразі очікується ще один суд в Оболонському районі міста Києва, щодо зняття арешту з майна «Енергополь України».

відео / фото