Чергова будівельна афера в Києві: рейдери намагаються прибрати землю на м. Контрактова Площа під ресторан

Дата публікації: пн, 06/22/2020 - 21:52

Рейдери, шляхом фальсифікацій та шахрайств, намагаються прибрати до рук (від таких самих рейдерів) землю призначену під сквер над метро Контрактова Площа під будівництво чергового ресторанну співвласника мережі Tarantino family.

Про це написав у Фейсбук Сергій Мельниченко.

Нещодавно, неподалік виходу з метро Контрактова Площа, на місці запроектованого скверу (між будівлями по вул. Хорива, 19 та 15), невідомі особи без жодних дозволів розпочали незаконну забудову.

Так, згідно Держреєстру речових прав, аферисти в минулому році зареєстрували на частині землі під сквер нежитлову будівлю (площею 257 кв.м.), яка внаслідок шахрайських схем отримала адресу вул. Верхній Вал, 30 (літ. И)

І це попри те, що ще на початку 2018 року зусиллями Директора «Центру Української культури та мистецтв» Світлана Долеско та місцевих мешканців депутатом Валентином Мондриевским було зареєстровано проект рішення «Про надання статусу скверу земельній ділянці між будинками 19 та 15 по вул. Хорива.

Нещодавно про отримання документів на реконструкцію у себе на сторінці у Фейсбуку заявив співвласник FM-груп (яка розвиває мережі ресторанів Tarantino family, Мураками, Руккола, Дрова, Вареничная і т.д.) Дмитро Федотенков:
https://www.facebook.com/100002040528171/posts/3290815794329739/?d=n

На днях ДАБК надав мені відповідь, що 20.08.19 їм було подано Повідомлення про початок виконання Реконструкції приміщень нежитлової будівлі по вул. Верхній Вал, 30 (літ. И). 
Ще за 8 днів до самої реєстрації будівлі в Держреєстрі!

УВАГА! 
В повідомлені площа будівлі вказана втричі більшою - (786 кв.м), ніж зареєстрована - (257кв.м.) !

Мало того, насторожує той факт, що в ДАБІ з різницею в 10 днів зареєстровано майже ідентичне повідомлення про реконструкцію за цією ж адресою: вул. Верхній Вал, 30, але вже (літ. К)!

"Ось, правда, я ніяк не збагну, чому на території скверу стоїть битовка, все захаращено будматеріалами, охорона нікого не пропускає, робочі нелегали з Узбекистану, під виглядом облаштування скверу, забудовують навіть не рейдернуту будівлю, а сам сквер ...
НАГОЛОШУЮ: Це все відбувається без жодних дозволів чи погоджень, щодо земельної ділянки, та ще й під час низки кримінальних справ..." - пише Сергій Мельниченко.

"Доречі, я також з’ясував, що на цьому ж місці донедавна була зареєстрована на праві власності ТОВ «Плутон Груп» інша нежитлова будівля (площею 240 кв.м.), тільки адреса була: вул. Хорива, 17-А. І, як недивно, буквально пару тижнів тому, вони все ж таки, спромоглися відвести собі під (мабуть багатоповерхову) забудову земельну ділянку скверу" - додає Мельниченко.

Спитаєте звідки ж тоді взялася будівля з адресою: вул. Верхній Вал, 30 (літ. И) і чому саме «И»? Мабуть, як у фільмі - «чтоб никто не догадался».

А насправді: 28.08.2019 на підставі липового Рішення Брянківського суду Луганської обл. від 25.11.2010, (яке взагалі відсутнє у Єдиному судовому реєстрі), а також низки попередніх махінацій з договорами, чорний нотаріус зареєстрував на, таку собі, ТОВ «Дорадо Компані» та двох фізосіб нежитлову будівлю (площею 257 кв.м.), за адресою: вул. Верхній Вал, 30 (літ. И).

В подальшому, щоб приватизувати собі будівлю на місці скверу, рейдери, на підставі отриманої 30.10.2019 липової довідки про зруйнування ще існуючої будівлі по вул. Хорива, 17-А, зняли її з реєстрації (від імені її власника - такого ж рейдера ТОВ «Плутон Груп»), подавши до Департаменту з питань реєстрації КМДА заяву про її знищення. Попередньо, 09.10.19р. вони шахрайським шляхом замінили статутні документи товариства, оформивши на своїх підставних осіб - «фунтів».

Пізніше, 18.11.2019 рейдерська злочинна група, від імені ТОВ «Дорадо Компані», з метою завадити створенню скверу та відвести собі землю під забудову, подали до Департаменту реєстрації КМДА заяву з клопотанням відмовити в передачі землі по вул. Хорива, 17-А ТОВ «Плутон Груп», оскільки будівлі за такою адресою вже немає. Натомість, просили передати вказану земельну ділянку в оренду їм, як власникам «новоствореної» будівлі (хоч і з іншою адресою).

В тексті ухвали суду опис рейдерських схем та кримінальних справ щодо шахрайства з землею скверу та будівлею, на яку Дмитро Федотенков нещодавно отримав документи під реконструкцію:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/88535430

"Доречі, 2 травня співвласник FM-груп (яка розвиває мережі ресторанів Tarantino family, Мураками, Руккола, Дрова, Вареничная і т.д.) Дмитро Федотенков організував на знак протесту проти заборони роботи літніх терас через карантин відкриття літньої тераси експериментального типу на площі перед Офісом президента.

Сподіваюся, ініційована ним вимога відкриття літніх терас, не полягала у відкритті тераси на місці рейдернутої землі скверу на вул. Хорива, 17-А і, в дійсності, його також було ошукано групою шахраїв, які підсунули йому рейдернутого «кота в мішку»" - резюмував Сергій Мельниченко.

 

відео / фото галерея