Новостворений ФОП. Реєструємо книгу обліку доходів після карантину

Дата публікації: ср, 07/08/2020 - 18:23

ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що книгу обліку доходів ФОП тимчасово можна заповнювати без її реєстрації в ДПС.

Зареєстровані під час карантину фізичні особи – підприємці можуть заповнювати Книги обліку доходів (Книги обліку доходів та витрат) без її попередньої реєстрації в органах ДПС.

У подальшому, протягом трьох місяців з дня прийняття урядом рішення про відміну карантину, такі підприємці повинні подати на реєстрацію зазначені Книги, до яких внесені дані про доходи (доходи і витрати), отримані  чи здійснені під час карантину.

 Детальніше: п.3 постанови КМ України від 02.04.2020 №255

«3. Дозволити фізичним особам — підприємцям та фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, тимчасово, на період карантину, вести облік доходів і витрат без використання книг обліку доходів і витрат (книг обліку доходів), якщо ведення зазначених книг повинно розпочатися після встановлення карантину, за умови подальшого подання такими особами книг обліку доходів і витрат (книг обліку доходів), до яких внесені дані про доходи та витрати, отримані (здійснені) ними протягом карантину, для реєстрації до контролюючих органів протягом трьох місяців з дня прийняття рішення про відміну карантину».

Схожі публікації

відео / фото