Обрання спрощеної системи оподаткування / реєстрації платником ПДВ /включення до реєстру неприбуткових організацій

Дата публікації: нд, 09/13/2020 - 14:26

 

На виконання положень наказу Мінюста від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737, інформуємо про можливість обрання з 17 серпня 2020 року спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій шляхом заповнення відповідних сторінок заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Отже, під час державної реєстрації створення юридичної особи (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу) вже не потрібно заповнювати та подавати окремі заяви. Для цього необхідно лише заповнити відповідну сторінку заяви у сфері державної реєстрації.

Проте зауважуємо, що до внесення відповідних законодавчих змін у разі проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, продовжують подаватися окремі заяви про обрання юридичною особою спрощеної системи оподаткування та/або про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість, та/або про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій за формами, затвердженими відповідно до законодавства.

 

За інформацією Мінюсту

Схожі публікації

Набирають чинності зміни законодавства у сфері державної реєстрації юридичних осіб
Начал работу обновленный Единый госреестр юрлиц и ФЛП: для чего его переделали
Мінюстом внесено зміни до порядку проведення держреєстрації в електронній формі
До уваги підприємців: з 01.06.2020 діють нові форми заяв для проведення реєстраційних дій (форми заяв та приклади заповнення)
Чи потрібний шлюбний договір (контракт) - роз'яснення
Боротьба з "чорними" реєстраторами: Мінюст запровадив додаткову автентифікацію
Україна підписала конвенцію про визнання та виконання іноземних судових рішень у цивільних або комерційних справах
Єдині прозорі правила для будь-яких адмінпроцедур - законопроект (інфографіка)
Мін’юст запроваджує “червону кнопку” проти рейдерства
Порядок отримання деяких документів громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території України - Мінюст

відео / фото